SharePoint – bezpieczny elektroniczny obieg dokumentów przedsiębiorstwie

 

SharePoint

Poznaj nowy sposób współpracy. Najnowsza wersja programu SharePoint wprowadza nowe metody udostępniania wyników i współpracy z innymi osobami, organizowania projektów i zespołów oraz znajdowania osób i informacji.

 

 

Udostępnianie

Skorzystaj z funkcji społecznościowych

Udostępniaj pomysły, poznawaj odpowiedzi, obserwuj działania swoich współpracowników dzięki nowym funkcjom społecznościowym programu SharePoint.

 

Udostępnij swoje informacje Wystarczy kilka prostych kroków, aby opublikować zawartość w programie SharePoint z dowolnej aplikacji pakietu Office i udostępnić ją użytkownikom w ramach organizacji oraz poza nią.

 

Zabierz program SharePoint ze sobą Użyj telefonu komórkowego lub tabletu, aby udostępnić dokumenty, zaktualizować kanał aktywności i utrzymać kontakt ze współpracownikami.

 

Organizowanie pracy

Prowadź projekty zgodnie z planem Zorganizuj wszystkie projekty i zadania, aby móc w prosty sposób sprawdzić najbliższe elementy dostarczane w programach SharePoint, Outlook i Microsoft Project.

 

Utrzymuj łączność zespołu Skonfiguruj w kilka minut nową witrynę zespołu, śledź notatki ze spotkań, a także połącz wszystkie wiadomości e-mail i dokumenty zespołu — w jednym miejscu.

 

Zapisuj i synchronizuj dokumenty Zsynchronizuj zawartość w programie SharePoint z komputerem przy użyciu usługi SkyDrive Pro, aby zachować bezpośredni dostęp do dokumentów również w trybie offline.

 

Odnajdowanie

Znajdź zupełnie nowych specjalistów Połącz się z osobami z Twojej organizacji i w prosty sposób poznaj ich zainteresowania, wcześniejsze projekty i dokumenty, nad którymi pracują.

 

Odkryj analizy i poznaj odpowiedzi Zamień surowe dane w atrakcyjne, interakcyjne raporty w programie Excel 2013 i opublikuj je w programie SharePoint w celu podzielenia się spostrzeżeniami z osobami, z którymi współpracujesz.

 

Znajdź to, czego szukasz Dostosuj i uściślij wyszukiwanie, aby uzyskać bardziej odpowiednie wyniki oraz sugestie dotyczące osób i dokumentów, które warto obserwować.

 

Budowanie

Zbuduj aplikacje w chmurze Zbuduj aplikacje oparte na powszechnie stosowanych technologiach sieci Web, jak JavaScript, HTML i oAuth, używając nowego modelu aplikacji w chmurze programu SharePoint.

 

Opublikuj aplikacje w Sklepie SharePoint Udostępnij swoje aplikacje do wypróbowania i zakupu przez wszystkich za pośrednictwem publicznego Sklepu lub umieść je katalogu korporacyjnym, aby udostępnić możliwość ich użytkowania jedynie swoim pracownikom.

 

Zaprojektuj atrakcyjne wizualnie witryny Skorzystaj ze znanych narzędzi do projektowania i elastycznych kontrolek w celu utworzenia dynamicznych witryn intranetowych/internetowych i udostępnij wszystkim wizję Twojej organizacji.

 

Zarządzanie

Zarządzaj kosztami Zmniejsz koszty związane z infrastrukturą i rozszerz granice udostępniania, uruchamiając program SharePoint w chmurze przy użyciu usługi Office 365.

 

Zarządzaj ryzykiem Nowe funkcje archiwizacji, zbierania elektronicznych materiałów dowodowych i zarządzania sprawami obejmują programy SharePoint, Exchange i Lync.

 

Zarządzaj czasem Poświeć więcej czasu na wprowadzanie innowacji, a mniej na zarządzanie infrastrukturą dzięki udoskonaleniom funkcji skalowania i zarządzania oraz wydajności programu SharePoint.

Visit Us On Facebook